muzika 7

Justin Timberlake dhe Jessica Biel

Jessica Biel flet rreth martesës me Justin Timberlaken

Showbiz 17 maj 2024 16:45

Aktorja e njohur amerikane, Jessica Biel, ka thënë se martesa me yllin e muzikës, Justin Timberlake ëshë punë në progres.Ajo...

Chris Stapleton dhe Dua Lipa

Dua Lipa në duet me Chris Stapleton, befasojnë të pranishmit në "ACM Awards"

Showbiz 17 maj 2024 13:39

Këngëtarja më famë botërore, me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, të mërkurën, ka befasuar të pranishmit në ceremoninë e ndarjes së...

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Pas thashethemeve se janë ndarë, Ben Affleck dhe J.Lo shihen me unaza të martesës

Showbiz 17 maj 2024 10:44

Çifti i shumëpërfolur i Hollywoodit, artistja me prejardhje latine, Jennifer Lopez, dhe aktori, Ben Affleck, janë parë të dalin të...

Rita Ora në emisionin e Kelly Clarkson

Rita Ora paralajmëron projekt të ri muzikor

Showbiz 15 maj 2024 13:43

Këngëtarja me famë botërore, me origjine shqiptare, Rita Ora, ka thënë se në qershor do të vijë me projekt të...

Robbie Williams

Robbie Williams tregon pse nuk e përdor më rrjetin social “X”

Showbiz 15 prill 2024 13:55

Ylli i mirënjohur i muzikës, Robbie Williams, ka treguar se ka ndaluar së përdoruri rrjetin social  të njohur si “Twitter”...

Korab Shaqiri

“Të gjithë ata që kanë bërë klipe me mua, e di që ma kanë inati sepse unë kërkoj shumë…”

PRO X 11 prill 2024 10:16

Emisioni i plotë ProX

Muzikantët kundër përdorimit të IA

Qindra yje bashkohen kundër inteligjencës artificiale

Showbiz 3 prill 2024 12:24

Qindra artistë të njohur në botë, përfshirë, Stevie Wonder, Billie Eilish, Nicki Minaj, Katy Perry e J Balvin, i janë...