aksident trafiku 7

Vetura e rrokullisur në rrugën Prishtinë - Fushë-Kosovë

Dy të lënduar në aksidentin ku mbeti e rrokullisur vetura në rrugën Prishtinë - Fushë-Kosovë

Kronikë 23 maj 2024 17:31

Të paktën dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku të ndodhur gjatë pasdites të së...

Aksidenti në Rusi

Tre të vdekur pasi një autobus bie nga një urë në një lumë në Rusi

Botë 10 maj 2024 16:11

Të paktën tre persona kanë vdekur dhe disa të tjerë u shtruan në spital pasi një autobus pasagjerësh me rreth...

aksident

Gjashtë të lënduar nga aksidenti te semaforët e Fakultetit Teknik

Kronikë 8 maj 2024 09:08

Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti që ka ndodhur të mërkurën në mëngjes te vendi i njohur si...

Shiriti i policisë - Policia - Aksident

Aksident në Bellanicë, dy të lënduar

Kronikë 21 prill 2024 18:46

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore të dielën në një aksident trafiku në fshatin Bellanicë të Malishevës.Në aksident janë përfshirë...

Gjykata Themelore Peje

Një muaj paraburgim ndaj shoferit që dyshohet për goditjen e dy të miturve me veturë në Pejë

Kronikë 8 prill 2024 20:25

Gjykata Themelore në Pejë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Pejë, duke ia caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje...

Qendra Klinike Universitare e Kosovës

Vdiq në QKUK këmbësori që u godit nga vetura në Prizren

Kronikë 3 prill 2024 00:31

Këmbësori që është goditur më 24 mars nga vetura në Prizren, ka vdekur të martën në Qendrën Klinike Universitare të...

Aksident trafiku ku vdiq DJ kosovar ne Itali

Vdiq në aksident trafiku në Itali një DJ kosovar

Kronikë 1 prill 2024 19:13

Të dielën ka humbur jetën në një aksident trafiku në veri të Italisë, një DJ 40-vjeçar nga Kosova, raporton gazeta...