Sport

Caktohet data e duelit të madh mes Mayweather dhe McGregor

 

Floyd Mayweather dhe Conor McGregor do të përballen më 10 qershor në duelin historik të boksit.

Amerikani i njohur me nofkën “Money” dhe irlandezi i njohur si “The Notorious” kanë vendosur që të përballen në “T-Mobile Arena” në Las Vegas.