Sport

Kjaer për Giroudin: Është lojtar i klasit botëror

 

Do të jetë luftë mes lojtarëve të Milanit në Kupën e Botës.

Mbrojtësi i Danimarkës, Simon Kjaer, e ka pranuar se do të jetë e vështirë për ta ruajtur Olivier Giroudin dhe Theo Hernandezin.