11 klube u përforcuan me 79 lojtarë Foto: Koha / ilustrim

11 klube u përforcuan me 79 lojtarë

31 July 2017 08:59

Vllaznia: Bergin Maliqi, Rron Statovci, Erdin Hashani, Alban Shillova, Alban Tusuni, Arbër Basha, Fuat Karabegu, Almedin Murati, Maliq Behluli, Armend Miftari, Elbasan Thaqi, Shkëmbim Salihu, Labinot Shabani, Alban Rexhepi, Armend Kastrati, Engobo Iyenze, Yanne Mavoungou e Mohamed Bangura.

Llapi: Mentor Zhdrella, Ilir Blakqori, Benjamin Emini, Meriton Mehmeti, Miran Maksuti, Qlirim Ramadani, Saladin Mustafi, Gentrit Begolli, Leart Emini, Leutrim Kadriu, shkruan sot “Koha Ditore”.

Drita: Kastriot Rexha, Fidan Gërbeshi, Ardian Limani, Xhevdet Shabani, Astrit Fazliu, Leutrim Rexhepi, Lauren Ismailaj, Drilon Musaj, Endrit Krasniqi, Liridon Leci.

Trepça '89: Arbnor dhe Ardian Muja, Odi Henry Chibueze, Asare Richardi, Kushtrim Lushtaku, Milot Kamberajn, Gentian Mazrekaj, Blerand Kurtishaj, Arb Manaj.

Liria: Stefan Koçevi, Mevlan Zeka, Endri Vrapi, Jetmir Sefa, Artur Magani, Kristi Kote, Elton Basriu, Mikel Kaloshi.

Gjilani: Fatih Karahoda, Filonit Shaqiri, Diar Mustafa, Fisnik Papuçi, Dior Zabërgja, Edon Sadriu, Ergin Sherifi dhe Edison Kaqiku.

Flamurtari: Qëndrim Dautaj, Antonio Fisheri, Davide Rostiere, Ardijan Qavolli, Simo Goranoviqi, Rinor Jashari, Krenar Ramadani.

Ferronikeli: Ardit Nika, Kreshnik Lushtaku, Qemail Elshani, Albert Dabiqaj, Granit Arifaj, Arbër Prekazi.

Vëllaznimi: Alban Dragusha, Granit Osmanollaj, Semir Zeneli, Samir Sahiti, Getoar Dragusha, Paolo Ivani.

Prishtina: Përparim Osmani, Diar Miftaraj, Liridon Fetahaj, Ergyn Ahmeti, Drashko Bozhoviq.

Drenica: Enis Zabërgja, Flamur Neziri, Arbios Thaçi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme