Sport

Fazliu shënon tek Aarau, Vishi asiston tek Yverdoni

 

Mesfushori Valon Fazliu ka shënuar gol për Aaraun që barazoi 2:2 me Yverdonin, të premten në kategorinë e dytë zvicerane.

Fazliu 26-vjeçar, shënoi për 1:0 në minutën e 65-të. Por më pas u shënuan edhe tre gola dhe ndeshja e xhiros së nëntë përfundoi 2:2.