Sport

Wolvesi transferon Guedesin

 

Wolverhamptoni ka kompletuar transferimin e sulmuesit të krahut, portugezit Gonçalo Guedes.

Guedes te Wolvesi është transferuar nga Valencia dhe me ekipin anglez ka firmosur kontratë pesëvjeçare.