Sport

Lewandowski i bashkohet Barcelonës në Miami

 

Robert Lewandowski i është bashkuar Barcelonës të hënën në Miami në përgatitjet parasezonale.

Sulmuesi polak është pritur nga presidenti Joan Laporta dhe futbollistët e skuadrës.