Sport

Di Maria tregon pse zgjodhi numrin 22

 

Angel Di Maria është futbollist i ri i Juventusit. Ka nënshkruar kontratë deri më 30 qershor të vitit të ardhshëm, ndërsa argjentinasi ka vendosur ta mbajë veshur fanellën me numrin 22.

“Për mua është rreth i ri, por jam shumë i lumtur. Dua të fitoj gjithçka dhe u premtoj tifozëve përkushtim dhe sakrificë”, ka thënë fillimisht Di Maria.