Sport

Ylli e kthen Bunjakun

 

Reprezentuesi i Kosovës, Valon Bunjaku, sezonin e ri në Superligën e Kosovës në basketboll, do ta bartë fanellën e Golden Eagle Ylli.

Fundori është zyrtarizuar të premten dhe me kampionin ka firmosur kontratë njëvjeçare.