Sport

Beçiragiqi i gëzohet titullit, falënderon tifozët e Suharekës e të Mitrovicës

 

Trajneri i Golden Eagle Yllit, Adis Beçiragiq, është shprehur jashtëzakonisht i lumtur për titullin e fituar, ndërsa dha sinjale se do të vazhdojë të mbetet pjesë e skuadrës suharekase.

Ylli fitoi 70:64 të enjten mbrëma dhe iu gëzua titullit të dytë rresht në histori të klubit në basketbollin kosovar.