Sport

Haaland falënderon Dortmundin dhe tifozët

 

Erling Haaland ka luajtur ndeshjen e fundit me fanellën e Borussia Dortmundit.

Sulmuesi norvegjez ka falënderuar klubin e Dortmundit për mundësinë e dhënë dhe tifozët për mbështetjen gjatë kohës sa ishte pjesë e skuadrës gjermane.