Sport

Felixi e përfundon sezonin para kohe

Joao Felixi, sport, futboll, portugali
 

Për sulmuesin e Atletico Madridit, Joao Felixin, ky edicion ka përfunduar. Portugezi të martën ka njoftuar në rrjetet sociale se lëndimi që e pësoi ndaj Espanyolit do ta lë jashtë fushe për pjesën e mbetur të sezonit. “Për fat të keq nuk e mora lajmin që dëshiroja.

Me pikëllim të thellë e gjej veten të paaftë për të ndihmuar ekipin tim për pjesën e mbetur të këtij sezoni. Tani mund ta mbështes Atleticon vetëm nga jashtë dhe të punoj shumë në rikuperimin tim për t’u rikthyer më i fortë”, ka shkruar Felix.