Sport

Mazraoui dhe Gravenberch nga Ajaxi te Bayerni

 

Noussair Mazraoui dhe Ryan Gravenberch të Ajaxit, i kanë premtuar verbalisht Bayern Munichut se do t’i bashkohen në verë, raporton të dielën “Skysport.de”.

Tani skuadra bavareze është në kërkim edhe të një holandezi tjetër.