Sport

Empoli do t’i shqyrtojë ofertat për Bajramin dhe Asllanin

 

Nedim Bajrami dhe Kristjan Asllani mund të largohen nga Empoli gjatë verës së këtij viti.

Empoli do t’i shqyrtojë ofertat që do t’i vijnë për Bajramin dhe Asllanin, raporton “Repubblica.it” të hënën.