Sport

Reali i Ancelottit po dominon në Spanjë

Foto: AP
 

Luka Modriq sapo kishte marrë trofeun e lojtarit më të vlefshëm pas finales së Superkupës së Spanjës, kur trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, filloi t'i bërtiste nga larg.

“Ke humbur një pasim”, u ankua Ancelotti, duke hapur krahët në drejtim të kroatit, ndërsa Modriq u afrua dhe i tha fjalët: "Ju e ndieni topin në vijën anësore."