Sport

Manchester Unitedi po e monitoron Araujon

 

Drejtuesit e Manchester Unitedit janë duke e monitoruar mbrojtësin e Barcelonës, Ronald Araujo, shkruan “Sport”.

22-vjeçari ka kontratë me Barçën edhe 18 muaj dhe po kërkon një marrëveshje të re fitimprurëse.