Sport

Walace fyhet në baza racore nga tifozët e Lazios

 

Mesfushori i Udineses, Walace, është fyer në baza racore nga tifozët e Lazios në barazimin 4:4, në ndeshjen ku trajneri i shqiponjës, Juan Bernabe, u rikthye në stadium.

Bernabe u suspendua në muajin tetor pasi bëri përshëndetjen fashiste para tifozëve “biancocelest” gjatë ndeshjes ndërmjet Lazios dhe Interit.