Sport

Ibrakoviq: I kënaqur që shënuam e nuk pranuam gol

 

Trajneri i ri i skuadrës së Prishtinës, Abdullah Ibrakoviq, ka thënë pas fitores së Prishtinës ndaj Ulpianës me rezultat 3:0 se e gëzon fakti që skuadra e tij nuk ka pësuar gol në tri ndeshjet e fundit, që prej se e mori drejtimin e skuadrës.

Ibrakoviq ka thënë se synimi i tij dhe i ekipit është që të shënojnë gola e të mos pranojnë.