Sport

Rudigeri i pavendosur

 

Antonio Rudiger është në pritje të ofertës nga skuadra e Chelseat.

Mbrojtësi gjerman është në vitin e fundit të kontratës me londinezët dhe nuk ka nisur ende bisedimet.