Sport

Interi nuk heq dorë nga portieri i Ajaxit

 

Portieri i Ajaxit, Andre Onana, mund të largohet nga Amsterdami në fund të edicionit.

Onanas i përfundon kontrata me gjigantin holandez dhe mund të largohet si futbollist i lirë.