Sport

Isufi thotë se barazimi me Dritën ishte epilog real

 

Trajneri i Ballkanit, Bekim Isufi është pajtuar me pikën e fituar në derbin kundër Dritës.

Dueli mes Dritës dhe Ballkanit, që u luajt në Gjilan dhe i takoi xhiros së katërt të Superligës, u mbyll pa gola.