Sport

Drenica mposht Llapin dhe ngjitet në pozitën e pestë

 

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore të rëndësishme përballë Llapit.

Në duelin e luajtur në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj, Drenica ka triumfuar me rezultatin 4:2.