Sport

Sarri në bisedime me Tottenhamin dhe Arsenalin

Sarri në bisedime me Tottenhamin dhe Arsenalin
 

Maurizio Sarri mund të rikthehet në Premier League.

“Football Italia” mëson se trajneri italian është në bisedime me Tottenhamin dhe Arsenalin.