Sport

Torres mes Realit e Barcelonës

Torres mes Realit e Barcelonës
FOTO: AP
 

Real Madridi apo Barcelona pritet të jetë destinacioni i ardhshëm i qendërmbrojtësit Pau Torres nëse largohet nga Villarreali pas përfundimit të sezonit aktual. Kështu, ka thënë trajneri i Torresit te Villarrëali, Unai Emery në një intervistë për mediumet spanjolle.

Torres 24-vjeçar ka regjistruar 27 paraqitje këtë edicion te Villarreali dhe ka fituar një vend titullari te Përfaqësuesja e Spanjës.