Sport

Ballkani triumfon ndaj Feronikelit dhe rikthehet në pozitën e dytë

 

Ballkani ka shënuar fitore shumë të rëndësishme si mysafir i Feronikelit në kuadër të javës së 29-të të Superligës.

Suharekasit triumfuan me rezultat 2:0, në ndeshjen e zhvilluar të dielën në Drenas.