Sport

Ismet Munishi flet pas humbjes ndaj Llapit

 

Trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi pas humbjes ndaj Llapit ka thënë se skuadra e tij kishte probleme në pasimin e fundit në këtë përballje.

“Kemi luajtur me nervozizëm por nuk kemi luajtur mirë. Na ka munguar edhe Razak që është i rëndësishëm për ne. Kishim probleme me pasimin e fundit, tentuam por pësuam humbjen e parë nuk është tragjike. Do të vazhdojmë të punojmë dhe të bëjmë paraqitje sa më të mirë”, u shpreh Munishi.