Sport

Beqiri e Ismajli ndajnë drejtësi për “Euro 2022”

 

Besar Beqiri dhe Besart Ismajli do të udhëtojnë të dielën për në Slloveni, për të ndarë drejtësi në një ndeshje parakualifikuese për Kampionatin Evropian të futsallit, “Euro 2022”.

Dyshja Beqiri e Ismajli janë të deleguar për duelin Sllovenia – Letonia, që zhvillohet të hënën nga ora 18:30.