Sport

Përfundon stinori për Valon Berishën

Përfundon stinori për Valon Berishën
 

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha e ka mbyllur sezonin përpara kohe, ka njoftuar ekipi tij, Reimsi të premten në faqen zyrtare.

Në njoftimin e klubit bëhet e ditur se Berisha tashmë i është nënshtruar operimit të gjurit dhe do të duhet të pauzojë për tetë javë.