Sport

Nisin spekulimet për shitjen e Rashicës

 

Werder Bremeni pritet që në verë ta largojë Milot Rashicën dhe të përfitojë sa më shumë para nga shitja e tij, shkruan gazeta e madhe gjermane “Bild”.

Klubi gjerman dëshiron ta shesë sulmuesin e krahut, 24-vjeçarin Rashica, me çmim sa më të volitshëm.