Sport

Dardan Berisha sërish udhëheq Pejën në cilësinë e trajnerit

 

Kapiteni Dardan Berisha, do ta udhëheqë KB Pejën në cilësinë e trajnerit edhe në ndeshjen kundër Ponte Prizrenit, ka njoftuar të enjten ekipi pejan.

Peja prej orës 18:00 në palestrën “Karagaçi” do të përballet me Ponte Prizrenin që është lider në tabelë me 39 pikë të mbledhura. Në njoftimin e Pejës thuhet se Berisha edhe në këtë ndeshje do ta udhëheq ekipin, në mungesë të trajnerit Dragan Radoviq dhe ndihmësit Petrit Zeqiri, të cilët ende nuk janë shëruar nga koronavirusin.