Sport

Hendbollistët pas ndeshjes: Treguam shpirtin kundër Rumanisë, ishte fitore e merituar

 

Loja e sotme e Kosovës në hendboll kundër Rumanisë është lavdëruar nga “dardanët”.

Pas ndeshjes, hendbollistët dhe stafi i klubit e kanë cilësuar si lojë fantastike dhe e zhvilluar me motivacion të madh.