Sport

PSG-ja intererohet për Mendyn

PSG-ja intererohet për Mendyn
Foto: AP
 

PSG-ja ka shfaqur interesim për mbrojtësin e Manchester Cityt, Benjamin Mendyn, raportoi “The Sun”.

Senegalezi që luan për përfaqësuesen e Francës, ka pasur probleme me lëndime te City këtë sezon, ku është paraqitur në vetëm 12 ndeshje, duke shënuar një gol dhe ka bërë edhe një asistim.