Sport

Konjusha i bashkohet Bashkimit

Konjusha i bashkohet Bashkimit
Foto: Facebook
 

Fundorja Irma Konjusha do të jetë pjesë e Bashkimit për pjesën e mbetur të sezonit në Superligën e femrave në basketboll.

Konjusha te Bashkimi është zyrtarizuar të martën dhe me ekipin nga Prizreni ka firmosur deri në fund të sezonit.