Sport

Ibrahimoviqi lëndohet sërish, mungon katër ndeshje

Ibrahimoviqi lëndohet sërish, mungon katër ndeshje
 

Zlatan Ibrahimoviq ka pësuar lëndim të kofshës së majtë dhe do t’i mungojë Milanit në katër ndeshje të rëndësishme.

Ibra u zëvendësua në fitoren 2:1 ndaj Romës të dielën për shkak të një lëndimi në këmbën e majtë.