Sport

Werderi nuk pranon ofertën e Herthas për Rashicën

Werderi nuk pranon ofertën e Herthas për Rashicën
 

Werder Bremeni dhe Milot Rashica nuk janë bindur nga oferta e Hertha Berlinit për sulmuesin kosovar. Kështu të paktën kanë shkruar të dielën mediat e afërta me Werderin.

Po të dielën ishte bërë e ditur se skuadra e Bundesligës, Hertha, ka nisur negociatat me Werderin për transferim të Rashicës.