Sport

Mbyllet baras derbi Arsenal – United

 

Ka përfunduar baras pa gola ndeshja mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit, e vlefshme për xhiron e 21-të të Premier Leagues.

Të dy ekipet patën raste të mira për gol, por asnjëra s’arriti të tundte rrjetën e kundërshtarit.