Sport

CSKA-ja interesohet për Tosunin

CSKA-ja interesohet për Tosunin
 

Skuadra e CSKA Moskës ka shprehur interesim për shërbimet e sulmuesit të Evertonit, turkut Cenk Tosun, kanë raportuar të mërkurën mediumet angleze.

Tosun pritet të largohet nga Evertoni gjatë këtij muaji dhe CSKA-ja po insiston në transferimin e tij.