Sport

Demirali s’do të luajë më sivjet

Demirali s’do të luajë më sivjet
 

Mbrojtësi i Juventusit, Merih Demiral, ka pësuar lëndim në muskul kundër Dinamo Kievit në Ligën e Kampionëve dhe mund të mungojë deri në fund të këtij viti.

Qendërmbrojtësi i “bardhezinjve”, që u zëvendësua në fitoren 3:0 të mërkurën kundër ukrainasve, do të bëj teste më të thella në dhjetë ditë.