Sport

Chelsea synon transferimin e mbrojtësit Gimenez

Chelsea synon transferimin e mbrojtësit Gimenez
 

Skuadra e Chelseat ka shprehur interesim për qendërmbrojtësin e Atletico Madridit, Jose Gimenez.

Mësohet se londinezët po insistojnë në transferimin e Gimenezit gjatë afatit kalimtar të janarit dhe tashmë kanë njoftuar Atleticon.