Sport

Salahu i gatshëm kundër Atalantas

Salahu i gatshëm kundër Atalantas
 

Mohammed Salah do t’i bashkohet Liverpoolit në stërvitje.

Sulmuesi egjiptian ka rezultuar negativ në testimin për koronavirus dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës.