Sport

De Bruyne i lumtur te Manchester City, së shpejti me kontratë të re

Foto: Reuters
 

Manchester City ka nisur bisedimet me Kevin De Bruyne për vazhdimin e kontratës.

Klubi anglez tashmë ka arritur marrëveshje me mesfushorin belg dhe negociatat janë në fazën finale, transmeton KOHA.