Sport

Suarez dhe Vidal pranë transferimit në Serie A

Suarez dhe Vidal pranë transferimit në Serie A

Luis Suarez dhe Arturo Vidal do të largohen nga Barcelona.

Të dy futbollistët u lanë jashtë listës për ndeshjen miqësore ndaj Elches, duke ngritur edhe më shumë dyshimet.