Sport

Coutinho në shitje

Coutinho në shitje
 

Philippe Coutinho do të shitet nga Barcelona gjatë kësaj vere.

Klubi spanjoll është në kërkim të një skuadre të re për brazilianin. Sipas mediave angleze, krerët e klubit spanjoll ua kanë ofruar shërbimet e Coutinhos, dy klubeve londineze Arsenalit dhe Tottenhamit.