Sport

Në vend se të luajë kundër Kosovës, Bardhi po shikon seriale dhe po ushtron në shtëpi

 

Reprezentuesi i Maqedonisë së Veriut, Enis Bardhi, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit të tij, Levante.

Futbollisti 24-vjeçar intervistën e ka dhënë nga shtëpia e tij në Spanjë, ku po kalon ditët e izolimit për shkak të koronavirusit.