De Bruyne e Aouar lojtarë të ndeshjes

De Bruyne e Aouar lojtarë të ndeshjes

26 February 2020 23:14

Kevin de Bruyne e Houssem Aouar janë zgjedhur lojtarët e ndeshjeve të sotme në “Champions”.

De Bruyne e mori epitetin e më të mirit në ndeshjen që Manchester City e fitoi 2:1 në udhëtim ndaj Real Madridit. De Bruyne shënoi një gol dhe asistoi një tjetër.

Aouar ndërkohë asistoi golin e vetëm të Lyonit në fitoren 1:0 në shtëpi ndaj Juventusit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme