Sport

Liverpooli refuzon 2 ekipe për huazim të Shaqirit

Liverpooli refuzon 2 ekipe për huazim të Shaqirit

Liverpooli do ta mbaj Xherdan Shaqirin së paku deri në fund të sezonit.

“Të kuqët” kanë refuzuar ofertën e Romës dhe Sevillas për huazim të Shaqirit, raporton goal.