Durmishi largohet nga Lazio, i bashkohet Nices

Durmishi largohet nga Lazio, i bashkohet Nices

06 December 2019 16:44

Afati i transferimeve i janarit tek Lazio ka filluar me largime.

Shqiptari Riza Durmishi është larguar nga ekipi i Lazios.

Durmishi është transferuar te ekipi francez Nice, si huazim deri në muajin qershor të vitit 2020.

Këtë e ka konfirmuar edhe vet klubi nga kryeqyteti italian.

Mbrojtësi 25-vjeçar ka kaluar testet mjekësore dhe tanimë është i gatshëm ti bashkohet skuadrës së Patric Vieiras./kp

Komentet

Shto koment

Të ngjashme