Sport

Reali dhe Barcelona në garë për Dybalan

Reali dhe Barcelona në garë për Dybalan
 

Juventus mund të humbasë sulmuesin Paulo Dybala, në fund të sezonit.

Sipas mediave italiane, Barcelona dhe Real Madrid po mundohen ta transferojnë argjentinasin në kampionatin spanjoll.