Sport

Rashfordi eliminon Chelsean nga EFL Cup

Rashfordi eliminon Chelsean nga EFL Cup
 

Marcus Rashford ka realizuar dy gola për Manchester Unitedin për ta eliminuar Chelsean nga Kupa EFL.

Unitedi fitoi 2 me 1 me golat e Rashfordit që erdhën nga penaltia dhe nga një gjuajtje e lirë.